Już 02.10.2016 w ramach akcji charytatywnej #NIEśmiertelne dla uczniów Szkół Podstawowych przygotowaliśmy rowerowy wyścig.

Zapoznajcie się z opisem całej akcji:

Kiedy wydaje Ci się, że jesteś NIEŚMIERTELNY, pojawiają się one – historie ludzi, którzy są śmiertelni jakby trochę bardziej…

OLA. Jeszcze 2 lata temu poznańska studentka, chcąca podbić świat i czerpać z życia jak najwięcej. Jej marzenia zredukował złośliwy nowotwór, umiejscowiony w głowie. Ze względu na możliwe powikłania, nie można go zoperować, co znacznie utrudnia leczenie. Dzisiaj Ola ma 22 lata i wciąż całe życie przed sobą.

MAGDA. Pozytywna i ciepła do granic możliwości 28-latka. Jakiś czas temu cieszyła się, że udało jej się pokonać nowotwór jelita grubego. Ten z kolei całkiem niedawno powrócił, tym razem na płucach. Motorem napędowym w walce o zdrowie pozostaje jej 6-letni syn Błażej.

Te historie to jest każdy z nas.
Nasz przyjaciel, członek rodziny, znajomy czy sąsiad.

Dziewczyny potrzebują pieniędzy na konsultacje, na leki, na niezbędne diety. Potrzebują pieniędzy, które dadzą im nadzieje na to, że uda im się wygrać nierówną walkę z rakiem.

Prosimy Cię.
Zabierz ze sobą kilka złotych i przyjdź 2 października na Stadion Miejski w Brześciu Kujawskim.
Od 10.00 do 16.00 będzie czekać na Ciebie cała masa ludzi dobrego serca, którzy włączają się w organizację zbiórki na leczenie Oli i Magdy.

Regulamin wyścigu, a więc odpowiedzi na kluczowe pytania m.in.  kto może wziąć udział, jak może się zapisać, co przygotować, gdzie i kiedy się stawić, znajdziecie tutaj: regulaminwyscigu 

Zatrzymaj się na chwilę.
I pomóż im żyć.

Ekipa Kujawy na rowerze.

niesmiertelne

Facebook Comments

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *