PamiętaMY i PomagaMY!

Jak wiecie, w ostatnich dniach dotarła do nas bardzo smutna informacja. Nasza dzielna #NIEśmiertelna Ola przegrała walkę z rakiem. W obecności najbliższych odeszła po ciężkiej batalii z guzem mózgu. Był to dla nas ogromny szok, straciliśmy sens, poczuliśmy, że przegraliśmy razem z nią, że nie zdążyliśmy…

Pojawiły się pytania, zarówno od Was, jak i te szumiące w naszych głowach: „Co dalej robić?”, „Czy ta wyprawa ma jeszcze w ogóle jakiś sens?”. Przecież brak prawdziwego celu podróży powoduje, iż podróż na Islandię nie ma już żadnego znaczenia. W głowie pojawiły się myśli o rezygnacji.

Rezygnacji jednak nie będzie. Wyprawa odbędzie się w pierwotnym terminie. Oczywiście wszystko w ramach akcji PomagaMY! Wspólnie poruszymy serca wszystkich, by wpłacali pieniądze na szczytny cel. O tym, komu pomożemy, poinformujemy Was w najbliższym czasie.

Olu, mimo tego, że nie ma Cię już z nami, mimo tego, że bardzo nam trudno – nie poddajemy się. Teraz to Ty jesteś naszym wiatrem w plecy. Głęboko wierzymy, że z Twoją pomocą wszystko nam się uda. Już na zawsze pozostaniesz w naszych sercach.

 

źr. http://promocjewloclawskie.pl/

Facebook Comments

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *